רעיונות מיוחדים לעיצוב הרחוב 

לריהוט רחוב יש חלק גדול באופן בו אנשים מתניידים בשטחים ציבוריים, בבתי ספר, פארקים או כל מרחב מסחרי אחר. ריהוט רחוב מיוחד ולא סטנדרטי כמו מערכות ישיבה מודולריות, שמשיות ומערכות בר יכול לשדרג את העיצוב של כל הסביבה. 

אנחנו בהדס ריהוט רחוב ותשתיות מעניקים מענה לעיצוב רחוב סטנדרטי וגם כמה רעיונות מיוחדים לעיצוב הרחוב  – הנה כמה רהיטים ממש לא סטנדרטים לעיצוב סופר מיוחד. 

מה היתרונות של ריהוט רחוב 

ריהוט רחוב  נותן מענה פונקציונלי כמו מערכות ישיבה, לוח מודעות ושילוט אך גם מעצב את הסביבה.  

מספק נוחות 

המטרה העיקרת של הצבת רהיטי רחוב היא  לספק נוחות נוספת לאנשים שמסתובבים באזור, כך שהם יוכלו ליהנות טוב יותר מסביבתם. קחו לדוגמא ספסלים. ספסל רחוב  נוח בצידי הדרך או בפארק הוא בדיוק מה שצריך כדי להוריד את הלחץ ברגליים והעייפות ולאפשר לכם ליהנות עוד יותר מסביבה. ספסלי רחוב בעיצוב משודרג כמו ספסל פסק זמן או אתנחתא שלנו משרתים את אותה מטרה ועוזרים לעצב את הסביבה. 

נותן מענה 

ריהוט הרחוב הטוב ביותר נועד למלא פונקציה ספציפית. ישנם סככות ושמשיות עם ברזיה  צמודה המשמשים את אנשים להישאר יבשים או לקבל הפסקה מהשמש. ויש מתקני קשירה לאופניים שמקלים על אנשים לרכוב לעבודה ולהישאר בכושר ורגועים בידיעה שהאופניים שלהם יהיו בטוחים כשהם לא נמצאים איתם.

מוסיף סגנון 

לריהוט הרחוב הטוב ביותר תכונות אסתטיות וגם מעשיות. איך עושים את זה נכון? מחפשים רעיונות מיוחדים לעיצוב הרחוב

הגבירו את תחושת הזדהות עם העיר או השכונה- כאשר באזור מסויים יש פריטי ריהוט רחוב שהופכים אותו לנוח ואטרקטיבי יותר עבור האנשים שגרים ועובדים שם, זה מגביר את הזדהות. אנשים ששמחים באזור מגוריהם נוטים לדאוג לכך יותר ולהשתמש במרחבים ציבוריים מכיוון שהם פשוט מוצאים את זה יותר מהנה. שולחן פיקניק או מערכת ישיבה מודולרית יכולים לעשות את כל הבדל. 

 

למשוך יותר אנשים – ריהוט רחוב שימושי ואטרקטיבי יכול לסייע במשיכת אנשים רבים יותר לשטח ציבורי. לדוגמא, אנשים עשויים להימנע מבילוי בפארק מכיוון שהם יודעים שאין איפה לשבת ולהירגע. על ידי הקפדה על הקמת רהיטי רחוב מסוגננים, כמו אשפתון לגללי כלבים תוכלו למשוך גם יותר תיירים לאזור. 

 

למגר פשע – שטחים פתוחים ואזורים ציבוריים מסוימים יכולים להפוך למוקדי פשע אם לא מטפלים בהם כראוי. על ידי השקעה במרחבים ציבוריים ועידוד אנשים רבים יותר להשתמש בהם, אתם יכולים להפוך את האזור לפחות אטרקטיבי עבור פושעים על ידי עידוד אנשים רבים יותר ליהנות מהמרחבים הציבוריים. 

 

אצלנו בהדס רהיטי רחוב תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים מיוחדים לעצב סביבה. 

 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937