ציוד לריהוט הרחוב – טיפים והמלצות

אי אפשר לדמיין רחוב ריק לגמרי מכל מה שאנחנו מכירים שיים בו משום שאנחנו רגילים לכל כך הרבה אבזור ומגוון של ריהוט רחוב שקיים בו מבלי לדעת אפילו שזה מה שאנחנו מקבלים כמובן מאליו. כל רחוב והמראה האופייני שלו ומה שמאבזר אותו והופך אותו לנוח מאוד לכולם, לישיבה, להליכה, לשמירה על הניקיון והנראות שלו ועל המראה היפה שלו. את הריהוט הזה מתכננים בדרך כלל מתכנני הערים והמחלקה ששומרת על חזות העיר וקובעת כיצד תיראה העיר על פי אופייה. חברת הדס ריהוט רחוב מתמחה כבר שנים רבות בתכנון ועיצוב ריהוט ואבזור כזה לכל יישוב, על פי האופי שלו והעדפות התושבים. זה בדיוק מה שהופך את המקום לבעל אווירה ומראה ייחודי. זה כולל כל מה שאתם רגילים לראות כמו שולחן פיקניק שמוצב בפינות ישיבה נעימות או אפילו ספסל רחוב שמותקן במקומות רבים.

מה חשוב לדעת על ריהוט רחוב?

ככל שיש יותר ביקוש להתקנת ריהוט רחוב במקומות המרכזיים, כך אפשר ליהנות מרמה גבוהה של אבזור הודות להיענות של הרשות המקומית לבקשות. אלה יכולים להיות מתקני אשפה מעוצבים על מנת שאפשר יהיה לשמור על הניקיון וזה יכול להיות גם מתקנים שמאפשרים לתושבים ליהנות מפעילות פנאי בגנים הציבוריים והפארקים כמו הצבת שולחן פיקניק או כיסאות מיוחדים, פנסי רחוב, ברזיות ומערכות ישיבה מעניינות שמתאימות לתכנון האדריכלי של הפינה הספציפית הזאת בעיר ועוד. לכל מקום בעיר יש אופי משלו וכל ספסל רחוב הופך אותו למקום שבו אפשר להתעכב, לשבת ולנהל שיחה. כך בדיוק נוצרת קהילה.

תכנון מדויק, ייצור איכותי

חברה שמציעה ריהוט רחוב חייבת לתכנן אותו במדויק לפי הצרכים והנוחות של התושבים, אבל גם לעצב ולייצר אותו מחומרים איכותיים שקשה להרוס. ריהוט רחוב חייב לעמוד בסטנדרטים מחמירים של תקנים ובטיחות כדי שיחזיקו מעמד שנים רבות להנאת התושבים ולשימושם המועיל בכל השנים אחר כך.  גם תחזוקה וניקיון של ריהוט פשוט כמו ספסל רחוב חייבים להיות נוחים וכך יודעים לבחור את הפריטים המתאימים ביותר ועובדים בשילוב עם החברה על מנת לעצב אותו בצורה מתאימה.

 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937