עמדת החתלה לתינוקות

לריהוט רחוב יש את הכוח להשפיע על הדרך בה אנו חיים

כולנו מכירים את התסריט בו אנו בתור הורים מסתובבים במקומות ציבוריים ומתעצבנים שאין מספיק עמדות החתלה ולכן מהיום לא רק בשירותים ובמקומות סגורים, החלטנו להוציא את העמדה החוצה!

משפחות עם תינוקות? מן הסתם צריך להחליף להם חיתול לפעמים? מהיום ניתן יהיה להחליף במקום הנגיש לכך כמעט בכל מקום.

החלפת חיתול היא משימה יום יומית שמלווה הורים במשך חודשים ארוכים. אבל בעוד בבית כמעט ואין לנו בעיה להתמודד עם האתגר, ברגע שיוצאים מפתח הבית זה עלול להפוך לאירוע מביך.

היכן לפרוש? על הדשא? על הספסל? האם החיתול המלוכלך מפריע לסביבה, או האם פוגע בחוויה של אנשים אחרים. עם זאת, כמובן שאין סיבה לוותר על יציאה מהבית ומצאנו לכך פתרון רלוונטי.

חברת “הדס ריהוט רחוב” הציבה בימים אלה מוצר חדש שפותח לאחרונה, עמדות החתלה, המכונה גם מתקן החתלה, רעיון שלנו ובעיצובו של אשר אלבז. מוצר נוח ונגיש, המתאים להצבה במרחב הציבורי כמו גנים, פארקים, צדי דרכים, מתחמים סגורים ופתוחים, מרכזי קניות, קיבוצים, בתי חולים וכד’.

עמדת החתלה לתינוקות מתקן החתלה הדס ריהוט רחוב

ראו כתבה עלינו במגזין השקמה ראשון לציון >>

מתקן החתלה פתרון פשוט ונוח ביותר

על ידי בירור קצר באתר העירוני תוכלו לדעת היכן העמדות ממוקמות וכן מהיום – אפשר לחתל את התינוק/ת מחוץ לבית וכך להעניק שקט נפשי להורים ולמשפחה לפני היציאה מהבית, כל מה שצריך לעשות הוא להגיע עם משטח, מגבונים וחיתולים סטריליים ולסיים את המשימה בתוך דקות ספורות בלבד.

העמדה כוללת, ספסל ישיבה העומד בתקני הנגישות, לנוחות כל הציבור, עמדת החתלה בגובה ובגודל המתאים, מעליהם סככת הצללה ובסמוך אשפתון עם מכסה סגור.

וכן גם תמה הדילמה – שירותי נשים ו/או בשירותי גברים, עמדות ההחתלה במרחב הציבורי לכולם !!!

מתוך ראיה כי לעיצוב המרחב הציבורי חשיבות רבה הקמנו ב”הדס ריהוט רחוב” צוות מחקר ופיתוח בהם אנשים בעלי ניסיון בתחום המוניציפאלי שעובדים בשיתוף אדריכלי נוף, מעצבים, יועצי נגישות, בטיחות, סטודנטים, אמנים ועובדי ייצור מקצועיים ומנוסים וזאת במטרה לשלב ניסיון, יצירתיות, וידע לענות על מירב הצרכים במרחב הציבורי.

מתוך תשומת לב והקשבה לצרכים של כלל הציבור אנו שוקדים על פיתוח מגוון רחב של מוצרים לטובת אוכלוסיות וצרכים שונים.

איכות שידת החתלה של הדס ריהוט

גם המוצר הזה עשוי מחומרים זמינים בהם אנחנו משתמשים לייצור רוב מוצרנו ומתוך כוונה לייצר ולמכור מוצר במחיר סביר ושימושי שישתלב במקום בו יוצב וזאת ללא פשרות בעיצוב המוצר ובטיב החומרים.

חברת “הדס ריהוט רחוב” ממשיכה בפיתוח מוצרים חדשים כמו שידת החתלה ובהתאמתם לצרכי השוק אנו ממשיכים להתפתח בתחום ריהוט הרחוב, ספסלי רחוב, אשפתוני רחוב, עמודי מחסום, לוחות מודעות, הצללות, שילוט דקורטיבי, מעקות, גדרות, מתקני אופניים, מתקני מחזור, מוצרים מבטון אדריכלי, עבודות מעץ, מתכת, אלומיניום, נירוסטה ועוד.

אנו שמחים להציג בפניכם עוד חלום שהופך למציאות, עוד מוצר חדש וייחודי ובמטרה לענות על מירב הצרכים במרחב הציבורי.

אנו פונים לאדריכלים ולאדריכלי הנוף, מקבלי ההחלטות ברשויות המקומיות, קבלנים יזמים, גופים פרטיים וכדומה.

“הדס ריהוט רחוב” שמה לה לדגל להמשיך בחדשנות ולהוביל בתחומה ולהציע פתרונות לכל דרישה באמצעות מוצרים המתאימים ולטובת קידום אורח חיים בריא ובטוח ויצירת שילובים חברתיים וחשיבה על הפרטים, עיצוב חדשני, עמידות, צרכי המשתמש, ראיה כוללת וחזות המוצר.

אנו סומכים על כוחם של רעיונות, אם תצטרפו לחזון שלנו, הניסיון שלנו יהיה לשירותכם, לא נהסס לפתח בעבורכם ייצור מוצרים בהתאמה אישית לדרישותיכם.

מקום שבו הרעיונות שלכם הופכים למציאות

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

לקטלוג המוצרים שלנו

[wonderplugin_gallery id=”1″]