אין כמו לעשות פיקניק בחוץ כשמזג האוויר נעים והחברה טובה, כדי לעשות את זה כמו שצריך, צריך שיהיה אוכל לפיקניק אבל גם שולחן שניתן יהיה לבלות סביבו.
כיום שולחנות פיקניק הם מחזה נפוץ במרחבים הציבוריים השונים ביניהם פארקים, מגרשי משחקים ושאר איזורי בילוי,הם מספקים מקום נוח לשבת ולאכול, להתרועע וליהנות בחוץ.
ישנם סוגים רבים של שולחנות פיקניק, כשלכל אחד מהם את היתרונות הייחודים שלו.
אז מהם הסוגים השונים? נסקור זאת במאמר שלפניכם.

שולחן פיקניק מסורתי

שולחנות פיקניק מסורתיים הם השולחנות שאתם חושבים עליהם כשאתם מדמיינים פיקניק, הם כוללים בדרך כלל משטח שולחן מלבני מעץ וספסלים שמחוברים אליו.
שולחנות אלה זמינים בגדלים שונים ויכולים להכיל קבוצות שונות של אנשים, שולחנות אלה גם עמידים בפני מזג אוויר וקלים יחסית לניקוי.

שולחנות פיקניק עם מושבים בודדים

קיימים שולחנות ריבועיים קטנים שלכל צד שלהם מחובר מושב אחד בודד,זהו עיצוב מיוחד ומסוגנן יותר של שולחן פיקניק והוא מאפשר ישיבה של עד ארבעה אנשים יחדיו, שולחן פיקניק זה יכול להיות עשוי מעץ או מברזל.

שולחנות פיקניק עגולים

שולחנות פיקניק עגול יכולים להציע לכם סידור ישיבה מעט יותר אינטימי משולחנות פיקניק מלבניים רגילים.
שולחנות אלה אידיאליים לקבוצות קטנות יותר או למפגשים משפחתיים, והם מספקים פתרון ישיבה פונקציונלי ונוח.

שולחן פיקניק עם גגון

אם אתם רוצים להגן על עצמכם מהשמש הקופחת, שולחנות פיקניק עם גגון שמחובר אליהם יכולים להיות אידיאליים עבורכם, זוהי דרך להשיג צל ולהגן על עצמכם מפני שמש וגשם.
כך אתם יכולים לשבת בנוחות גם עם מזג אוויר לא אידיאלי.

איפה ניתן לרכוש שולחנות פיקניק?

אם אתם מעוניינים לרכוש שולחנות פיקניק למרחב ציבורי, הדס ריהוט רחוב יכול להיות המקום בשבילכם.
ניתן למצוא את כל סוגי שולחנות הפיקניק באיכות גבוהה ובמחירים נוחים, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שהשולחנות יהיו עמידים לאורך זמן ולא תצטרכו להשקיע בהחלפה שלהם בעתיד הנראה לעין.
בנוסף לשולחנות פיקניק ניתן למצוא ריהוט רחוב נוסף, כגון ספסלים, סככות ועוד.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937