סוגים של ריהוט רחוב

המושג ריהוט רחוב טומן בחובו המון המון סוגים שונים של רהיטים. מה הם הסוגים של ריהוט רחוב ומה חשוב לדעת ולזכור שאתם רוכשים אותם. 

ריהוט לרחובות הערים בעידן של היום 

החיים של תושבי העיר השתנו מאוד עם הזמן, ריהוט הרחוב השתנה במקביל.  מה אתם חייבים שהיה ברחובות הערים. מה אתם ממש חייבים על מנת להפוך את רחובות הערים לנגישים ונוחים לתושבים. 

ספסל רחוב 

בשביל לקחת שנייה לנוח במהלך יום חם חשוב להציב ספסלי רחוב. ספסלי הרחוב משרתים את כל סוגי האוכלוסיה – אוכלוסיית הגיל השלישי, אמהות צעירות או ילדים עייפים ספסלי רחוב הם חובה. חשוב גם לדאוג להצללה בעיקר בארץ החמה שלנו באמצעו סככות תוכלו להגן על התושבים מפני השמש. 

לוח מודעות

 לוח מודעות הוא רהיט קטן שעוזר לייצור קהילה. על הלוח אפשר  לתלות את המודעות של המתנ”ס הקרוב, לעדכן את העוברים והשבים במתרחש בקהילה. 

אשפתון 

לשמור על הסביבה נקייה באמצעות פחים מכל הסוגים – מאפרות, אשפתון מתכת, אשפתון בטון ועוד. 

גדרות ומעקות

להגן על העוברים והשבים מרכבים ואופנועים.  

ריהוט לפארק 

הפארק הוא בועה ירוקה בלב העיר או שמורת טבע מבודדת. בשביל להגן על הסביבה ולהעצים את הנאה אתם חייבים לדאוג לריהוט מתאים. 

ספסלי רחוב או מערכות ישיבה מודולריות

בר לא ספסל מעץ פשוט אפשרויות מערכות הישיבה כל כך מגוונות מערכת עגולות מעץ, מערכות בצורת גל, מערכות בר,

ברזיה

 חייבים לדאוג למים – עבור המטיילים, התושבים ובעלי החיים בפארק. אצלנו בהדס ריהוט רחוב תוכלו לבחור ממגוון רחב של ברזיות עמידות לאורך זמן. 

שולחן פיקניק

שולחן פיקניק מיועד לחלוק עוגה או לפתוח סלסלת פיקניק מפנקת. אצלנו בהדס ריהוט רחוב תוכלו לבחור ממגוון  מערכות ישיבה לפיקניק – מעץ, בטון, מתכת בעיצובים שונים מוגוונים. פריט חובה

ריהוט למרכזים מסחריים, מוסדות חינוך ופארקים מסחריים 

גם פה אנו מציעים לכם מבחר רחב של ריהוט רחוב מעוצב ומסוגנן כמו מערכות ישיבה, שמשיות, סככות, ועוד.. 

ומה הוא הריהוט שאתם ממש ממש לא יכולים בלעדיו – מתקני קשירת אופניים!!! העולם הופך ירוק יותר ואיכות הסביבה היא עניין רציני. יותר ויותר מוותרים על הנהיגה ועוברים לרכב. דאגו להם למתקן מתאים. 

אצלנו בהדס מתקני רחוב תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של ריהוט רחוב מכל הסוגים והעיצובים. למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. 

 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937