מתי כדאי לרפד מחדש ריהוט גן?

 

מתי כדאי לרפד מחדש ריהוט גן

 

מתי כדאי לרפד מחדש ריהוט גן ומתי להחליף אותו?

בין אם אנחנו בוחרים להתקין פרגולות בחצר הבית, ערסלים, להציב ריהוט גן או כל דבר אחר, החצר שלנו תצטרך גם תחזוקה מסוימת. בעוד שיש לבצע תחזוקת פרגולות אחת לתקופה מוגדרת, תחזוקת ריהוט גן מתבצעת במהלך כל השנה, ובהתאם לנסיבות הקפה הנשפך.

אין ספק, חצר בבית ובמשרד זה כיף גדול. יחד עם זאת, גם חשוב לתחזק נכון את החצרות בכדי שנוכל ליהנות משלווה אמיתית ואסתטיקה. בעיני רבים, החצר המושלמת כוללת עבודות מעץ או פרגולת אלומיניום, דק עץ איכותי, ערסל או שניים, ריהוט גן נעים ועוד. ריהוט הגן שלנו חשוף לאיתני הטבע, בין אם הוא מכוסה או לא. כשהריהוט ממוקם בחוץ, גם אם הוא מכוסה, הוא נוטה לצבור אבק ובלאי, להתחמם מהשמש, להתבקע (במיוחד אם עשוי עץ, עץ מתבקע בקלות מהחום), להינזק מלחות ועוד. אז מתי מחליפים ריפוד ריהוט גן ומתי מנקים אותו או מתקנים?

ניקוי ריפוד ריהוט גן או תיקון והחלפה?

קודם כל, כדאי לדעת שבתקציבים ידידותיים לחלוטין, תוכלו להחליף את ריפוד ריהוט הגן. החלפת ריפודים מתבצעת בהתאם לבקשתכם, ואתם יכולים לבחור בין מאות ואלפי דוגמאות שונות של ריפודים לריהוט גן. במידה ואתם לא מעוניינים ישר “לרוץ” להחליף את הריפוד, אתם תמיד יכולים לנסות לנקות אותו באמצעות מכונות ניקוי עוצמתיות.

לרוב, חברות ניקוי מומלצות יוכלו לסייע לכם בניקוי ריפודים, מפני שחברות אלו משתמשות במכונות ניקוי הפועלות בשיטה של יניקה ושאיבה (של חומרי ניקוי ומים המותזים על הריהוט). במידה והניקוי לא עזר, כדאי לשקול החלפת הריפוד כולו. על הדרך, כדאי אולי לשקול לבחור עיצוב שונה לחלוטין ממה שהיה לכם. החלפת ריפוד של ריהוט גן זו הזדמנות מצוינת לתת TWIST עיצובי חדש.

פרגולות שומרות על ריהוט הגן

אז איך בעצם פרגולות אלומיניום ופרגולת עץ קשורות לריפוד ריהוט הגן שלכם? חצרות אשר מותקנות בהן פרגולות, הן חצרות המוגנות יותר מהשמש. במילים אחרות, ריפוד ריהוט הגן שלכם יישמר לאורך זמן רב יותר, אם בחצר שלכם תהיה מותקנת פרגולה.

פרגולות עוזרות בסינון קרני ה-UV והם מטילות צל על ריהוט הגן, מה שמקטין משמעותית את הבלאי לאורך השנים. בין אם יש לכם בחצר הבית ספות בד או עץ, התקנת פרגולה תסייע בשמירת הרהיטים. נכון, התקנת פרגולות גם תצריך תחזוקת פרגולה נכונה, אך בשביל הדברים הטובים בחיים כדאי להשקיע.

 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

ספסל מתכת למרחב ציבורי הדס ריהוט רחוב
איך לבחור ספסל רחוב?

איך לבחור ספסל רחוב? אחד מהאלמנטים החשובים ביותר שכולנו רגילים ורוצים לראות בערים השונות, אלה הם ספסלי רחוב. הם לא רק שימושיים, שכן בימינו הם

קרא עוד »
ספסל עץ לגינה
טיפים לבחירת ספסל רחוב

טיפים לבחירת ספסל רחוב הגעתם למסקנה שיש צורך לשפר את חזות העיר שלכם? ליצור עוד מקומות ישיבה עבור התושבים ולהפוך את הרחובות ליותר ידידותיים? אם

קרא עוד »
פח רחוב
איך לבחור אשפתון לרחוב?

איך לבחור אשפתון לרחוב? בחירה של אשפתון לרחוב צריכה להתבסס על שני פרמטרים עיקריים – הגודל והעיצוב. העיצוב צריך להתאים לסביבה שבה רוצים למקם את

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]