מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים

ריהוט ועיצוב נכון של המרחב הציבורי תורמים לקידום סביבתי ושיפור איכות החיים. הערך של הנכסים צפוי לעלות כאשר המרחב הציבורי שמקיף אותם מטופח. ספסלי רחוב ושאר מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים מתאימים גם לחצרות של בתים ושטחים משותפים בבניין. תוספת של ספסל רחוב לחצר הבניין המשותף תעניק לדיירי הבניין מקום ישיבה נוח בעודם ממתינים לשליח או משגיחים על הילדים שמשחקים בחוץ. עם ספסל נוח שמשקיף על הגינה המטופחת תמצאו את עצמכם נהנים לשבת בחוץ ואף מפתחים קשרי חברות עם השכנים. 

דגשים לבחירת ספסל רחוב

בחירה נכונה מבטיחה עמידות לשנים רבות של שימוש מהנה. מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים חשופות בכל שעות היממה לאקלים הישראלי כך שעליהן להיות עמידות בפני טמפרטורות גבוהות, לחות, גשמים וקור. אם בחרתם ספסל רחוב עשוי עץ חשוב לוודא שהעץ עבר איטום שאינו מאפשר חדירת מים או לחות. מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים עשויות מתכת אינן סופחות לחות אך רגישות להתפתחות של חלודה. על כן, נוודא שבחרנו ספסל מתכת עם ציפוי מגן מפני חלודה. בימים גשומים ספסלי מתכת מתייבשים מהר יותר מספסלי עץ. ביום חם ספסל רחוב עשוי עץ לוקט פחות חום בהשוואה לספסל עשוי מתכת. 

ספסל רחוב נבחר גם בהתאם לעיצוב של המרחב והעדפה אישית. חברת הדס מציעה מבחר מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים כך שניתן למצוא דגם מתאים בעבור כל מתחם. מערכות הישיבה מתאימות לשימוש בכל גיל. 

איך מתקינים ספסל מתכת?

התקנה של ספסל רחוב מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע. בכדי להבטיח יציבות ושימוש בטיחותי יש לחבר את הספסל אל הקרקע. ספסלי רחוב מכל הסוגים אינם ניתנים להזזה ספונטנית ממקום למקום. יחד עם מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים ניתן להוסיף גם גופי תאורה, פחי אשפה ומתקני משחק. 

תחזוקה של מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים

כל עוד עושים בספסל שימוש סביר אין צורך בכל פעולת תחזוקה. הציפוי החיצוני דוחה לכלוך כך שהפסל יהיה קל מאוד לניקוי. עם ספסל רחוב איכותי צפוי שימוש ארוך טווח ללא תקלות או צורך בתיקונים. הקפידו לרכוש מראש מוצר איכותי ולבצע את ההתקנה באמצעות איש מקצוע מנוסה. 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937