מי אחראי לעצב את הרחוב?

כאשר אנחנו הולכים ברחוב, אנחנו לא באמת שמים לב להשקעה הנדרשת בכדי שהמרחב הציבורי יראה כמו שהוא יראה. מדי פעם אנחנו פוגשים את מנקה הרחובות ומבינים שהרחוב לא נהיה נקי מעצמו, אך לגבי שאר הדברים – נדמה שמעולם לא חשבנו מי טרח להתקין ולתחזק אותם. למעשה, הגוף שאחראי על עיצובו ותפקודו של המרחב הציבורי היא הרשות המקומית שבשטחה נמצא הרחוב. אותה רשות מקומית היא כמובן לא גוף מבצע, והיא צריכה לפנות אל בעלי מקצוע וחברות בתחומים הרלוונטיים בכדי שיבצעו עבורה את העבודה.

מי מייצר את הדברים שאנחנו רואים ברחוב?

אם נתבונן בזמן ההליכה ברחוב בדברים שקיימים בו, נראה שישנם לא מעט דברים אשר מוגדרים ריהוט רחוב. אם זה ספסל רחוב שהותקן בכדי לאפשר לאנשים לשבת עליו, שולחן פיקניק בגינה ציבורית וכן הלאה – דברים שמישהו מייצר ומתקין. למעשה, ישנן חברות מיוחדות אשר עוסקות בייצור של ריהוט רחוב עבור רשויות מקומיות ולקוחות נוספים – פרטיים ועסקיים. בין הדברים שהחברות הללו מייצרות ומתקינות: לוחות מודעות, הצללות, אשפתונים, גדרות, מתקני אופניים, מעקות, מתקני מחזור, עמודי מחסום ועוד.

הדס – ריהוט רחוב עם מסורת של חדשנות

ישנן כמה וכמה חברות בישראל אשר מתעסקות בייצור והתקנה של ריהוט רחוב. אולם, אם אתם מחפשים את המקום שמספק את המוצרים האיכותיים והיפים ביותר – אין ספק שחברת הדס ריהוט רחוב ותשתיות בע”מ היא המקום המתאים ביותר עבורכם. הדס היא חברה ישראלית אשר הוקמה לפני כעשרים שנה על ידי אבי אדוט, אליו הצטרפו אנשי מקצוע מובילים בתחום אשר יחד הובילו את החברה להיות מהמובילות בישראל בתחום ריהוט הרחוב. החברה מבצעת שימוש עם בחומרים חדשניים וטכניקות עיבור מתקדמות בכדי לייצר עבורכם את המוצרים האיכותיים, המתקדמים והירוקים ביותר. אצל הדס ריהוט רחוב – כל אחד מוזמן להגיע עם רעיונות יצירתיים ובקשות מיוחדות, ואנשי המקצוע ישמחו לבצע את ההתאמות הנדרשות בכדי להגיע לתוצאה מותאמת אישית על פי רצונו של הלקוח. אז אם אתם מחפשים חברה רצינית עבור ריהוט רחוב – אל תהססו! הדס ריהוט רחוב ותשתיות היא הכתובת עבורכם.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937