מה חשוב לבדוק שבוחרים ספסל לרחוב?

הספסל צריך להיות נוח ועמיד. על הספסל להיות משענת גב. הספסל צריך להיות חזק מספיק כדי להכיל לפחות שני אנשים.

הספסל צריך להיות עשוי מחומר קל לתחזוקה וניקוי.

הספסל חייב להיות עמיד ועמיד בפני ונדליזם. זה צריך להיות גם עיצוב התואם את האסתטיקה של האזור שמסביב.

מה חשוב לבדוק?

בבחירת ספסל רחוב, חשוב לקחת בחשבון את עמידותו ועמידות לוונדליזם. כמו כן יש לעצב את הספסל בצורה שתואמת את האסתטיקה של הסביבה.

כשזה מגיע לספסלים לרחוב, יש כמה דברים שכדאי לזכור. הראשון הוא גודל הספסל. זה חשוב כי אתה רוצה ספסל שיתאים לחלל שיש לך על המדרכה או ברחוב שלך. הדבר השני שאתה רוצה לחשוב עליו כשזה מגיע לספסלים לרחוב הוא כמה זמן הם יחזיקו מעמד. אתה לא רוצה ספסל שיישבר רק אחרי כמה חודשים של שימוש כי לא תוכל להחליף אותם בקלות. לבסוף, אולי כדאי גם לשקול כמה הם נוחים והאם יש להם משענות ידיים או לא.

ישנם סוגים רבים ושונים של ספסלים לרחובות בחוץ, וזה יכול להיות קשה למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך בצורה מושלמת, אבל אם אתה לוקח בחשבון את שלושת הגורמים האלה

חשוב לבדוק את עמידותו ויציבותו של הספסל. אתה גם צריך לשקול כמה מקום זה תופס על המדרכה והאם זה מתאים לאזור או לא.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות בבחירת רהוט רחוב  הוא לוודא שהוא עמיד ויציב. זה מבטיח שלאנשים יהיה נוח לשבת עליו ושאנשים לא יפחדו לשבת כי הם חושבים שהם ישברו את הספסל. הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לשקול כמה מקום תופס הספסל על המדרכה והאם הספסל הזה יתאים לאזור שלך או לא.

אחד השיקולים החשובים ביותר הוא גובה הספסל. הספסל צריך להיות בגובה נוח לישיבה. זה צריך להיות גם ברמה שמאפשרת לאנשים ליצור אינטראקציה זה עם זה בקלות.

יש לקחת בחשבון גם את החומר המשמש לייצור הספסל. זה צריך להיות עמיד מספיק כדי לעמוד בכל תנאי מזג האוויר והוא לא אמור לפלוט כל כימיקלים רעילים לאוויר או להיות בעל קצוות חדים שיכולים לפגוע בעוברים ושבים.

המשיכה האסתטית של הספסל מתכת היא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת אחד עבור אזור הרחוב או המדרכה שלך. אתה רוצה שאנשים שעוברים במקום ירגישו רצויים ונוחים כשהם מתיישבים על הספסלים שלך, אז אתה רוצה שגם הם ייראו נחמדים!

בבחירת ספסל לרחוב, חשוב לבדוק את הדברים הבאים:

– משקל הספסל. כמה כבד זה?

– החומר ממנו הוא עשוי. האם זה עמיד?

– כמה עולה הספסל?

– מה אנשים אחרים אומרים על הספסל הזה?

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

עמדת החתלה הדס ריהוט רחוב
איך לעצב את הרחוב בשנת 2022?

איך לעצב את הרחוב בשנת 2022? המרחב הציבורי משמש אנשים רבים ואין ספק שככל שהמרחב נעים יותר, מזמין יותר ומעוצב יותר כך ההנאה מלהיות בו

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]