מהו ריהוט רחוב ולמה הוא חשוב?

הנוחות והאווירה הטובה שאנחנו מקבלים בבית מתחילה ברחוב בו אנו גרים או ברחוב בו אנו הולכים לכיוון הבית, או מחוץ לו.
ריהוט רחוב הוא למעשה חלק מהותי ומרכזי של כל עיר והוא מביא לאווירה טובה, פסטורליות ואסתטיקה ברמה גבוהה.
מדובר למעשה על ריהוט שאנחנו פוגשים בכל יום אך לא תמיד הבנו את הערך שלו, החשיבות והמשמעות.
הנה כל מה שחשוב שתדעו על ריהוט זה שמשפר לכם את איכות החיים גם אם לא תמיד שמתם לב לכך.

ריהוט רחוב – יש לו חשיבות גבוהה

כאשר אנחנו מתיישבים על ספסל ברחוב, מחפשים את האור מהפנס המעוצב, מבקשים למלא מים בבקבוק מברזיה צוננת ביום חם או פשוט מסתכלים על לוח המודעות בעיר האם אנחנו מעניקים לריהוט זה את החשיבות המלאה? התשובה לכך לרוב היא לא. בכל רחוב ובכל עיר יש מגוון של ריהוט המתאים לרחוב שחשוב שנכיר.
הנה כמה מרהיטי הרחוב המוכרים:

  • מערכות ישיבה – בגינות הציבוריות הגדולות והקטנות וגם בפארקים הגדולים אפשר למצוא מערכות ישיבה איכותיות הכוללות ספסל, שולחן או מערכות ישיבה מודולריות באיכות גבוהה.
    אלו מעניקות מקום נעים ונוח לשבת בו באסתטיקה גבוהה ופונקציונליות. 
  • ספסלי רחוב –  ספסלי הרחוב מפוזרים במגוון של פינות בכל עיר ומאפשרים לנו מקום לשבת בו כאשר אנו עייפים מההליכה, או פשוט אם אנחנו מעוניינים לקחת הפסקה מהשגרה. 
  • מתקני קשירת אופניים – מתקנים אלו מפוזרים ברחבי העיר על מנת לתת מענה לרוכבי האופניים. הם יעילים, איכותיים ומספקים סדר בעיר. 

איך לבחור את הריהוט הטוב ביותר?

בחירת ריהוט הרחוב היא לא בחירה של מה בכך וחשוב שתעשה לפני הכל כאשר סדר העדיפויות בבחירה הם בטיחות, פונקציונליות, איכות ונראות.
חברת הדס המספקת ייצור והתקנת ריהוט רחוב הוקמה בשנת 2003 על ידי אבי אדוט והפכה עם השנים לחברה גדולה בעלת צוות מקצועי ומיומן להתקנת מגוון סוגים של ריהוט מתאים לרחוב החל מספסלים ועד לעבודות עץ, מוצרים מבטון, עמודי מחסום, לוחות למודעות, שילוט ועוד. צרו קשר כבר כעת לשירוב אדיב וסבלני לצד מקצועיות ברמה גבוהה. 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937