המרחב הציבורי שלנו מלא באלמנטים מיוחדים שנועדו למשוך את תשומת ליבנו, הן לצרכים מסחריים והן במטרה לספק לנו מידע מועיל, שיסייע לנו בין השאר להתמצא בסביבה.
כך, סביר להניח כי כולנו נתקלנו בלוחות מודעות ושלטי רחוב, אך האם עצרתם פעם לחשוב מי אחראי על הצבתם ועיצובם?

עיצוב המרחב הציבורי

המרחב הציבורי בו אנחנו חיים, הולכים ומבלים, עמוס באלמנטים שונים ומגוונים, חלקם מתחרים על הכיס שלנו וחלקם מתחרים על תשומת הלב שלנו.
כך או כך, לעיצוב המרחב הציבורי קיימת חשיבות רבה, הן מבחינת הרגשת הנוחות שלנו והן מבחינת אפשרויות הפרסום בצורה האפקטיבית ביותר.

מי אחראי על עיצוב הרחוב?

כאשר אנחנו הולכים להנאתנו ברחוב, סביר להניח כי ניתקל בריהוט רחוב מגוון, דוגמת לוחות מודעות, ספסלים, שולחנות ושלטי רחוב שונים, חלקם סטנדרטיים למדי וחלקם מעוצבים בסגנון מיוחד ומושך את העין.
למעשה, במרבית המקרים, מי שאחראי על עיצוב הרחוב והאלמנטים השונים בו, הן חברות מיוחדות העוסקות בייצור ריהוט רחוב בהתאמה אישית.

תפקידם של לוחות מודעות ושלטי רחוב

קיים תפקיד פונקציונאלי ברור והוא להעביר מידע מסוים לציבור הרחב.
בכדי שלוחות המודעות ושלטי הרחוב אכן ימלאו את ייעודם בצורה האופטימלית ביותר, מומלץ יהיה לדאוג לכך שהם יהיו ממוקמים במיקום אסטרטגי ובולט לעין, כמו גם בעלי עיצוב ייחודי ומושך, כך שלא ניתן יהיה לפספס אותם.

כיצד מעצבים לוחות מודעות?

עיצוב ריהוט רחוב נחשב למשימה מאתגרת למדי, הדורשת את טיפולם של אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון, כמו גם חוש אמנותי מפותח.
כאשר ניגשים לעצב, יש להתחשב במסר המועבר, במיקום בו מתוכנן להציב אותם, צורת המודעות ושלטי הרחוב וכן, באמצעות בחירת צבעים מעניינת שתשלב היטב.

הדס ריהוט רחוב ותשתיות בע”מ – עיצוב ריהוט רחוב בהתאמה אישית

על מנת להפוך את המרחב הציבורי לנעים ומזמין, מומלץ יהיה לעצב את ריהוט הרחוב בכלל ואת לוחות המודעות ושלטי הרחוב בפרט, בצורה ייחודית ומותאמת אישית, כאשר את פתרונות העיצוב המתקדמים והחדשנים ביותר תוכלו למצוא אצל הדס ריהוט רחוב ותשתיות בע”מ.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937