טיפים לבחירת ריהוט רחוב

במידה והחלטתם לרכוש ריהוט רחוב בשביל לעצב גן ליד הבית או פארק באזור ובכן יש בפניכם אופציות רבות. ניתן לרכוש מגוון רהיטי רחוב שהקהל הרחב עשוי שלא להכיר כי ישנה בכלל אפשרות כזאת, אמנם היא בהחלט קיימת. מאמר זה יתעסק בעיקרו בתחום ריהוט הרחוב, מה ניתן לרכוש? ואילו טיפים כדי לקחת בחשבון כשאתם אתם בוחרים ריהוט רחוב – מה הצורך, והתחשבות במרחב.

רכישת ריהוט רחוב – מה כלול?

ישנו מגוון רחב מאוד של ריהוט רחוב אותו ניתן לרכוש לשיפור אזורים ציבוריים וחיצוניים: סוגים שונים של ספסלים (ספסל קק”ל למשל), שולחנות פיקניק ברזיות שונות לצרכים שונים, פחים, עמדות עישון, פחים ואשפתונים, מערכות ברים, ספסלים, גדרות ומעקים ופתרונות ישיבה מגוונים.

ריהוט הרחוב כולל רהיטים רבים ומגוונים, תוכלו לראות בקטלוגים של אתרים המוכרים ריהוט רחוב אילו רהיטים ניתנים לקנייה ואת הסוגים השונים שניתן לרכוש.

טיפ 1 – בשביל מי ריהוט הרחוב מיועד?

האם האזור המיועד מתאים יותר לילדים וצעירים יותר? לשם כך תצטרכו ברזיות ואשפתונים המתאימות יותר לילדים. במידה ותרצו להנגיש את האזור לנכים ישנם גם ברזיות מונגשות שנועדו בדיוק לשם כך.

אם האזור מיועד לילדים האם פינת עישון רלוונטית? אם האזור נועד למשפחות אולי כדי לרכוש ריהוט רחוב המתאים לכמות גדולה של אנשים ולפיקניקים. או שאולי מתאים יותר פתרונות ישיבה נוחים שלא מצריכים בהחלט שולחן גדול?

כמו שאתם מבינים, צריך להבין קודם מה אתם מחפשים לפני שיוצאים לקנות ריהוט רחוב.

טיפ 2 – התייחסות למרחב המיועד

ריהוט הרחוב עשוי לתפוס מרחב מאוד גדול, כמו למשל פתרונות הישיבה האפשריים השונים בגודלם, מעקות וגדרות, אשפתונים ועוד.

כשאתם בוררים בין האפשרויות העומדות בפניכם יש לבצע לפני את המדידות הנחוצות של המרחב בשביל להבין כמה מהריהוט רחוב ניתן בכלל להכניס בשביל לאפשר מרחב תנועה נוח של מי שמגיע אל האזור המיועד

ריהוט רחוב הוא תחום מאוד מגוון ועומדים בפניכם המון אפשרויות ריהוט מבחינת הריהוט רחוב. תבדקו איפה שצריך אילו רהיטי רחוב ניתן לרכוש ואנו סבורים שתגיעו בסופו של דבר להחלטה מושכלת איזה ריהוט מתאים לצרכים שלכם. שיהיה בהצלחה!

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937