חידוש וטיפוח הרחוב

פרויקט טיפוח סביבתי מוצלח הוא כזה שמשפר את איכות החיים של תושבי האזור. אבזור נכון של הרחוב יבטיח שיפור בתנאי המחייה ויתרום לעליית השווי של הנכסים. בשביל הנוחות שלכם, האסתטיקה ותחושת הביטחון נמליץ לשלב בכל רחוב ספסל רחוב אחד לפחות, גופי תאורה ואשפתון. ספסלים במרחב הציבורי חיוניים בעבור מבוגרים בני הגיל השלישי, הורים לילדים וגם צעירים. הקפידו להציב אשפתון בקרבת הספסל ותבטיחו לעצמכם רחוב נקי מאשפה. 

איך בוחרים נכון ריהוט רחוב?

השלב הראשון בכל פרויקט חידוש וטיפוח הרחוב יהיה בחינת הצרכים של האזור. אתם מתבקשים לקבוע מה דרוש לרחוב ומה מתאים לתנאים בשטח. בחירה נבונה מתייחסת לצרכים של דיירי האזור, מספר המשתמשים, גילאים וגם לתנאי האקלים. לא כל ספסל רחוב שמתאים לאזורים מוצלים מתאים גם לרחובות שטופי שמש. התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים מבטיחה שימוש רב ומהנה. שימו לב שמתכת מתחממת בימים שטופי שמש כך שספסל עץ עדיף בעבור אזורים לא מוצלים. 

חידוש וטיפוח הרחוב עם הספסלים הכי איכותיים

על ריהוט רחוב להיות בראש ובראשונה עמיד וחזק. נרצה להבטיח שפריטי הריהוט שאנחנו רוכשים כעת ישרתו אותנו נאמנה במשך 10 שנים לפחות. ספסלי מתכת וגם ספסלי עץ נחשבים לאיכותיים, עמידים ובטיחותיים לשימוש. כל עוד רוכשים ריהוט רחוב מול חברה שמתמחה בתחום ומקפידה להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר, אין כל סיבה לדאגה. 

כמה ספסלים כדאי לרכוש?

ספסל מתכת במידה סטנדרטית מתאים לישיבה של כ-3 מבוגרים. אם אתם שמים לב שהספסל הקיים אינו מספק מענה מלא לצרכים של תושבי השכונה – הגיע הזמן להזמין ספסל נוסף. ספסלי רחוב צרים אינם גוזלים שטח רב או מפריעים לתנועת הולכי הרגל. אם יש ברשותכם שטח פנוי כדאי לבחון אופציה להתקנת מערכות ישיבה שמתאימות ל-10 מבוגרים בו זמנית. חברת הדס ריהוט רחוב יודעת להתאים לכל אזור מערכת ישיבה פונקציונלית ונוחה. 

תוספת של אשפתון לצד הספסל תעודד השלכה של אשפה אל הפח. אם מתגוררים בשכונה בעלי כלבים כדאי לבחור באשפתון עם מכסה שלוכד בפנים את הריחות. על האשפתון להיות קל לשימוש, נוח לניקוי ואטום לחדירת גשמים ומכרסמים. אם נציב לצד ספסל אשפתון ללא מכסה השימוש בספסל עשוי להיות מלווה בריחות לא נעימים. פרויקט חידוש וטיפוח הרחוב לא יהיה שלם ללא 2-3 אשפתונים. 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937