הוט טאב לגינה

כולם קונים הוט טאב לגינה או לגג

לראשונה שמענו את המושג הוט טאב בתוכנית האח הגדול. זה אחד המקומות שם מתרחשים הדברים הכי שווים בתוכנית. את כל הסודות, השקרים והתככים רואים משם…

אם כך הוט טאב הוא פריט אמבטיה שהפך להיות מאוד פופולרי בארץ ומקורו בצפון אמריקה, צפון אירופה ויפן. אלה הן ארצות שי בהן חומרי גלם איכותיים ובגלל האוויר הקר, הדמיון מייצר פתרונות סביבתיים פשוטים וטבעיים כדי להתגבר על הקור או לחמם את הגוף. הוט טאב הוא אחד מהם. בעיקרון מדובר על אמבט של מים חמים, שאף היה נהוג בתקופת האימפריה הרומית. אז זה נחשב לאירוע חברתי והוא היה עשוי מחביות מעץ אלון או ארז ועוד, ממש כפי שייצרו חביות מסוג זה בתהליך ייצור האלכוהול.

הוט טאב טוב לגוף ולנפש

ההוט טאב לצורך רחצה וחימום הגוף הוא בעצם אגן טבילה מרווח, עשוי כולו מעץ ובתוכו ממלאים מים חמים. יש משהו מיוחד דווקא בכניסה לתוך סוג של בריכה קטנה כזו מעץ, שיש לה אפקט טבעי ומרגיע, כמעט כמו בתוך יער עד, לבין כניסה לכל בריכה ציבורית גדולה. יש הבדל בהרגשה ויש גם הבדל בנינוחות שהוטה טאב הזה מעניק. טבילה לגוף ולנפש.

הוט טאב מומלץ הוא כזה שאין בו כל חלקי פלסטיק או דבקים או חומרים אחרים. הוא חייב להיות טבעי, אותנטי והוא עשוי בעבודת נגר קפדנית המשיגה אטימות הרמטית ללא כל חומר מלאכותי. אין כמו לשבת בתוך חבית גדולה מעץ ולהרגיש מה שרוצים להרגיש ולדמיין מה שרוצים לדמיין. סוג של אגדה.

מים חמים טובים לשרירים

טבילה בתוך מים חמימים כמו בתוך הוט טאב, תורמת לתחושה כללית של הרגעה לגוף ולנפש. כמה דקות לפני השינה ואתם ישנים כמו תינוקות לבית רבן. המים החמים מסייעים במקרים של דלקות פרקים, כאבים, עייפות ועוד. הם משחררים שרירים תפוסים והם גם עוזרים להיחלץ ממצבי מתח. אחרי כמה דקות של טבילה בהוט טאב, הגוף משתחרר, השרירים, הצוואר, השכמות, הרגליים. כל המתח זורם לו לתוך המים ומתערבל בתוכם. אנשים קונים הוט טאב, ממקמים אותו על גג הבית שלהם או בחצר, והפכו את הטבילה בו לפעולה יום יומית. זה חם, זה בריא וזה נעים  וכל מי שאין לו עדיין הוט טאב, לא יודע מה הוא מפסיד.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין גם במוצר ספסל גינה או פרגולות אלומיניום לגינה.

יש משמעות לכלי הקיבול בתוכו אנו טובלים. יש משמעות גדולה לתחושת הטבעיות והצלילות של מים בתוך הוט טאב עשוי כולו מעץ, יחידה אחת של חבית גדולה ומרעננת.

לחצו על הקישור >> ריהוט רחוב על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

עמדת החתלה הדס ריהוט רחוב
איך לעצב את הרחוב בשנת 2022?

איך לעצב את הרחוב בשנת 2022? המרחב הציבורי משמש אנשים רבים ואין ספק שככל שהמרחב נעים יותר, מזמין יותר ומעוצב יותר כך ההנאה מלהיות בו

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]