דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים ריהוט רחוב

ריהוט רחוב כולל בתוכו מגוון רחב של רהיטים כגון ספסלים, ברזיות, שולחנות פיקניק, אשפתונים, סככות, גדרות, מתקני משחק לילדים ועוד. ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שרוכשים ריהוט רחוב.

למי זה מיועד?

  • אם מדובר למשל באשפתונים, ספסלים וברזיות לילדים, שולחן פיקניק עיצוב צבעוני יכול להתאים וכמובן בגובה מעט נמוך יותר.
  • כך לדוגמא פינות עישון לא יהיו רלוונטיות אלא אם כן מדובר באזור ציבורי למשפחות ואז נכללים גם ההורים שיכולים להיות מעשנים.
  • פארקים למבוגרים יותר יצריכו ברזיות וספסלים גבוהים יותר לנוחות השימוש של האנשים בפארק.
  • גני משחקים ופארקים לבעלי מוגבלויות יצריכו גם הם התאמה של ריהוט הרחוב שיהיה בעל נגישות ואכן ניתן למצוא ריהוט רחוב כזה המתאים לבעלי מוגבלויות אם רוצים בכך.

מידות

מדדו היטב את השטח בו אתם מעוניינים לשים את ריהוט הרחוב. חשבו מה עוד צריך להיכנס לאותו השטח פרט לריהוט הרחוב, כך שלא תדחסו יותר מדי רהיטי רחוב ותהפכו את המקום לצפוף מדי, לא נגיש ולא נוח לאנשים העתידים להשתמש בו.

איכות הסביבה

ניתן לרכוש ריהוט רחוב העשוי מחומרים ממוחזרים, אם לא כולו אז לפחות חלקים ממנו יהיו עשויים מחומרים ממוחזרים. כך ניתן לדאוג לרחובות ופארקים יפים מצד אחד אך גם תורמים לטבע מהצד השני.

בנוסף, ישנו ריהוט רחוב שניתן להוסיף ברחובות, בגנים ובפארקים מסוג של מתקני איסוף של פלסטיק, בדים, זכוכית, נייר ועוד וכך לתרום לסביבה על ידי איסוף של חומרים למחזור שבתורם יהפכו למוצרים אחרים.

לסיכום

כאשר מחליטים לרכוש ריהוט רחוב כדאי לבחון מספר דברים. למי זה מיועד? – מי ישתמש בריהוט הרחוב? ילדים מצריכים ריהוט נמוך יותר וצבעוניות, מבוגרים יזדקקו ליותר גובה ואולי לפינות עישון, ואילו בעלי מוגבלויות יצריכו הנגשה משלהם לריהוט. מידות – חשוב לבחון מה מידות השטח אליו רוצים להכניס ריהוט רחוב ומה עוד ייכנס לשטח כדי להימנע מחוסר נוחות למשתמשים. איכות הסביבה – ניתן למצוא בשוק ריהוט רחוב העשוי כולו או בחלקו מחומרים ממוחזרים, וחלק מריהוט הרחוב מיועד לאיסוף מוצרים שניתן למחזר וכך ניתן גם לשמור על איכות הסביבה.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937