גדרות למרחב הציבורי

גדרות למרחב הציבורי – כל מה שצריך לדעת

בארץ יש הרבה מאוד בתים פרטיים, בישובים כפריים שצמחו כאן לפני 20 שנה עם המעבר לפריפריה והגשמת חלומם של רבים, לרכישה של בית כפרי על הקרקע עם חצר וגינה, אבל גינה זה שטח פרטי של בית ולכן צריך לגדר אותה, גם כדי להצהיר על התחום שלכם ולמנוע השגת גבול, וגם כדי שאפשר יהיה לטפח את החלק שלהם עד הגדר, להוסיף צמחייה, ספסל גינה ומערכת הצללה לגינה. חשיבותה של גדר במתחם הציבורי היא דקורטיבית ומוסיפה לסביבה ולקהילה.

בכל בית פרטי יש גדר והיום אפשר לבחור בין גדר לגינה מאלומיניום, גדר דקורטיבית ועוד. הגדר חשוב לומר, הפכה למוצר עיצובי לא רק לבתים אלא גם למרחה הציבורי ולא רק לרשת שמבדילה בין מקום למקום. בעלי בתים בוחרים גדרות שהן לטעמן מבחינת עיצוב ויופי ושהסגנון והדוגמה שלהם מתאימים לגינה שיש להם או שהם מתכננים בחוץ.

סוגי גדר לגינה

אלומיניום הוא חומר אציל אשר מרבים להשתמש בו לייצור ריהוט גן או גדרות בגלל שהוא לעולם לא מחליד ולא מעלה קורוזיה. יש היום גדר לגינה שעשויה מאלומיניום, וגם בעוד 5 שנים הגדר הזו תיראה כמו חדשה. אלומיניום לא דוהה, לא מאבד מהבקר שלו והכי חשוב – עומד בכבוד בכל מזג אוויר. כאשר מדובר בגדרות אלומיניום אפשר להזמין גדר בהזמנה מיוחדת לפי הצורך של החצר שלכם.

מלבד גדר אלומיניום, יש היום גם גדר דקורטיבית לגינה. אם בעבר לא היו שמים לב לסוג הגדר או לחומר הגלם ממנו היא עשויה, הרי שהיום עם המודעות של הישראלים לעיצוב הבית והחצר, יש טיפוח של גינות וגם הצבה נכונה של ריהוט גן, בחירה של גדר וילונות ועוד. יש דגמים של גדרות מאלומיניום בצורות שונות והיום אנשים מתאימים את הדוגמה של הגדר לחצר שלהם ומחפשים גם את התרומה העיצובית שלה.

גדר לגינה מחירים – איך יודעים?

גדר לגינה זה מוצר שמזמינים אותו לרוב רק פעם או מקסימום פעמיים בחיים. לרוב האנשים שמזמינים גדר אין בכלל מושג כמה זה עולה. רצוי להיוועץ עם חברות המייצרות או מתקינות גדרות לגינה בכדי להבין טוב יותר כמה זה עולה והאם יש פערי מחירים על מנת לקבל החלטה שקולה יותר לפי רכישתכם.

לא מומלץ לרכוש גדר לגינה בגלל המחיר הנמוך, אלא שצריך להקפיד על בחירה נכונה של גדר איכותית שתוכל להחזיק הרבה שנים. הקפידו לקרוא חוות דעת והמלצות על החברה ולהבין עד כמה הם מקצועיים וגם מהי רמת השירות שהם נותנים. האם הם נותנים אחריות? איזה וכמה זמן.

הדס ריהוט רחוב– דואגים לכם לטוב ביותר.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

ספסל מתכת למרחב ציבורי הדס ריהוט רחוב
איך לבחור ספסל רחוב?

איך לבחור ספסל רחוב? אחד מהאלמנטים החשובים ביותר שכולנו רגילים ורוצים לראות בערים השונות, אלה הם ספסלי רחוב. הם לא רק שימושיים, שכן בימינו הם

קרא עוד »
ספסל עץ לגינה
טיפים לבחירת ספסל רחוב

טיפים לבחירת ספסל רחוב הגעתם למסקנה שיש צורך לשפר את חזות העיר שלכם? ליצור עוד מקומות ישיבה עבור התושבים ולהפוך את הרחובות ליותר ידידותיים? אם

קרא עוד »
פח רחוב
איך לבחור אשפתון לרחוב?

איך לבחור אשפתון לרחוב? בחירה של אשפתון לרחוב צריכה להתבסס על שני פרמטרים עיקריים – הגודל והעיצוב. העיצוב צריך להתאים לסביבה שבה רוצים למקם את

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]