אשפתון – שומרים על סביבה נקיה

אשפתון הוא אלמנט חיוני לשמירה על סדר וניקיון במרחב הציבורי. זהו פח אשפה מעוצב, אשר חלקו החיצוני עשוי בטון, או עץ בדרך כלל, ובחלקו הפנימי יש מיכל, שאליו נאספת האשפה.

הדס – ריהוט רחוב ותשתיות, מספקת בין היתר גם אשפתונים מעוצבים, לצד ציוד מגוון לתשתיות ואסתטיקה ברחוב.

אשפתון – לשמור על סביבה מעוצבת

אשפתונים של חברת הדס מגיעים במגוון רחב של עיצובים וחומרי גלם, כדי לתת מענה לטווח רחב של סגנונות, טעמים וצרכים.

סביבה מעוצבת תורמת ללא ספק לאיכות החיים במרחב הציבורי, כמו גם שמירה על הניקיון. משום כך, אשפתון הוא מוצר צריכה חיוני, אשר משרת היטב רשויות מקומיות ברחבי הארץ.

את האשפון אפשר להציב במגוון אתרים

  • גינות ציבוריות
  • חוף הים
  • רחוב
  • בית ספר
  • בכניסה לבניין ציבורי

קשת האפשרויות רחבה כרוחב המרחב הציבורי ולכן מגוון האפשרויות הוא חשוב ואף חיוני, כדי לאפשר לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לשימוש המבוקש ואת חומר הגלם המתאים ביותר לעמידות בתנאי השטח.

איך בוחרים אשפתון איכותי

בחירת אשפונים על ידי החברה שלנו נעשית תוך התייחסות לנושא העמידות לפני הכל.

אשפון עמיד יכול להכיל את האשפה בצורה יעילה ואיכותית, בלי לגרום נזילות לא נעימות, או זליגה של האשפה החוצה.

בנוסף, מדובר על מוצר איכותי, שיכול לשרת היטב את בעליו לטווח ארוך מאוד.

כך אין צורך להחליף את המוצר לעיתים קרובות, כי אם רק כאשר הוא מתבלה ונהרס – אחת למספר שנים ויותר.

גם חסינות המוצר בפני אש היא אינדיקציה חשובה לאיכות המוצר, שכן אשפתון שאינו חסים בפני אש יכול להפוך למפגע בטיחותי ולסכם את השוהים בקרבתו. לכן יש להקפיד על רכישה של אשפתון עשוי מחומרי גלם איכותיים ועמידי בפני אש בלבד.

לבסוף, חשוב לנו לבחור עיצובים ארגונומיים, נוחים ופונקציונליים, אשר יאפשרו לכם לשלב את האשפתון בצורה אופטימלית למקום אליו הוא מיועד.

אשפתון אמנם מיועד בדרך כלל לשימוש במרחב הציבורי – פארקים, רחובות וכיכרות, אך מגוון היתרונות של מוצר שימושי זה הופכים אותו מתאים גם לשימוש בחצר פרטית.

לסיכום

חברת הדס – ריהוט ותשתיות רחוב, מספקת מגוון אשפתונים, איכותים, מעוצבים ועמידים במיוחד, אשר מיועדים לשימוש במרחב הציבורי, אך מתאימים מאוד גם לשימוש פרטי.

אשפתונים של חברת הדס הם איכותיים, ארגונומיים, עמידים בפני נזקי מזג האוויר, בפני חבלות ואף בפני אש ומסוגלים לשרת אתכם היטב למספר רב של שנים.

 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937