אשפתון בשביל סביבה ירוקה

בריהוט ישנם תחומי התמחות שונים. יש עסקים המתמחים בריהוט משרדי, יש המתמחים בריהוט חדרי הבית, ויש המתמחים בריהוט לאירועים וכנסים. תחום נוסף של ריהוט הינו ריהוט גן וריהוט רחוב. חברת הדס מתמחה בכל הקשור לריהוט רחוב וריהוט גינות ציבוריות. פה נסקור שלושה מהמוצרים שמציעה חברת הדס.

פחי רחוב 

קיימים סוגים שונים של פחי רחוב, פחי רחוב עשויים מתכת, עץ או חומרים אחרים, יש פחים בגדלים שונים, המתנוססים על עמוד המגביה אותם או עומדים על הקרקע גם הפחים תורמים את שלהם לשפה העיצובית של המתחם בו הם מוצבים, מתחמים ציבוריים המיועדים לילדים יכולים להציב פחים עליזים עם דמויות צבעוניות ואילו פחים במתחם של מרכז משרדים וקניונים יתכתבו עם הצבע השפה העיצובית היוקרתית המאפיינת מתחם זה. בכל פח מומלץ שיהיה אשפתון, גם בפחי רחוב יש להחליף את האשפתונים. יש אשפתונים מסוגים שונים לפחי רחוב, אשפתונים בגדלים שונים לרבות אשפתונים קטנים לפח מאפרה קטן ככל וקיים בפח הציורי. חומרים מהן עשויים האשפתונים שונים , כך לדוגמא אשפתון המיועד לפח מאפרה יהיה צריך להיות בלתי דליק, ואשפתונים אחרים יציגו תכונות של קיימות ויאפשרו מחזור. 

שולחן פיקניק

כולנו נשמח להגיע לחורשה נחמדה, ליער, או אף לפארק או לגינה ציבורית ולגלות שם שולחן פיקניק המאפשר לנו לשבת בנוחות לארוחה באוויר הפתוח עם בני המשפחה או החברים. שולחן פיקניק יכול להיות עשוי ממגוון חומרים, בטון, עץ או מתכת חשוב כי השולחן יהיה יציב בעל גישה נוחה לישיבה וקימה ממנו, תכנון גובה מתאים וכמובן במקום מוצל כך שתתאפשר ישיבה נעימה ולא תחת שמש קופחת. מומלץ מאוד להעמיד פח בקרבת שולחן הפיקניק מה שיסייע למשתתפי הארוחה לפנות ביעילות ובקלות את הפסולת ושאריות הארוחה. 

ספסלים

ספסלים הינם מוצר נחוץ ביותר בכל גינה ואף מומלץ כי ברחובות מסוימים לרוב ברחובות גדולים ובקרבה לחנויות מזון או לתחנות אוטובוס יהיו פזורים ספסלים גם לאורך הרחוב. ספסלים אף הם עשויים להיות ממתכת, עץ או בטון וכמובן שמבחינה אמנותית השמים הם הגבול לעיצובים שונים של ספסלים. 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937