איך מתבצעת התקנת ריהוט רחוב? 

ריהוט רחוב הוא ריהוט חיוני להתנהלות הקהל במרחב הציבורי משום שהיא מספקת מתקנים וציוד חיוניים לפונקציות רבות. את הריהוט מתקינים על פי צורכי הציבור ותכניות העבודה של הרשות המקומית על פי סגנון המקום ואורח החיים הנהוג במקום. כך, רשות אורבנית תזדקק לריהוט רחוב מסוים כמו ספסל רחוב ותאורה מותאמת, בעוד שלרשות מקומית כפרית חשוב גם לנצל מקומות ירוקים שתושבים ומטיילים ינצלו כדי להינפש ולהתרגע, ולכן אפשר למצוא שם לא רק ספסלים אלא אולי גם שולחן פיקניק ופחי אשפה. חברת הדס ריהוט רחוב ותשתיות מתקינה ריהוט כזה במקומות רבים על פי תכניות עבודה ותחזוקה שכל רשות מתאימה לעצמה, ובכך גם משפרת את חזות הרשות והרחוב ומאפשרת לאזרחים ליהנות ממתקנים שחשובים להם.

כל התקנה מתחילה בתיאום התכנון

אגפים שונים בכל רשות מקומית אמונים על הכנת תכנית עבודה והתאמת ריהוט רחוב לתפקידו ולמיקומו. ההתקנה נעשית על מנת ליצור את הזרימה הנכונה ברחובות ובמרחב הציבורי, לשרת אנשים כמו הצבת ספסל רחוב בכל פינה שבה זה נחוץ, ובמקומות שאינם מסוכנים לכך, ויחד עם זאת גם צריך לחשוב על תחזוקה הולמת שוטפת וכיצד לעשות זאת. יש הבדל בין תחזוקת שולחן פיקניק שנמצא בפינה ירוקה שנים רבות ומשפחות יכולות להשתמש בו בטיולים לבין ספסל רחוב שמשמש למטרות שונות וחייב להימצא בשכונות וברחובות שבהם יש שימושים שונים כמו מסחר ומגורים. מכאן גם נגזר אופן ההתקנה וההתאמה לסביבה ולתנאי הרחוב והמקום שבו זה חיוני.

התקנה לפי מיקום

ריהוט רחוב מתקינים לפי מיקום והעבודה נעשית לאחר תיאום בין הזרועות של הביצוע של הרשות המקומית כדי להבטיח שייעשה בצורה בטיחותית. תאורת רחוב, פחי אשפה ומתקנים איסוף אשפה, שולחן פיקניק או שולחנות שמציבים כיום גם ברחוב אורבני כדי לעודד אנשים לשבת אחד מול השני, לשחק ולדבר, ספסל רחוב בדגמים שונים כדי ליצור פינות מנוחה, מעקות ומתקני קשירה לאופניים, מחסומים וסככות ופרגולות וכל מה שגורם לסביבה להיות מזמינה יותר לאנשים כדי שלא ימהרו הביתה אלא ייצרו חיי קהילה – כל אלה מותקנים בתיאום בין כל הגופים לרווחת התושבים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937