איך לעצב את הרחוב בשנת 2022?

המרחב הציבורי משמש אנשים רבים ואין ספק שככל שהמרחב נעים יותר, מזמין יותר ומעוצב יותר כך ההנאה מלהיות בו היא גבוהה יותר, ולכן ערים ויישובים רבים משקיעים בעיצוב ובנראות של המרחב הציבורי החל מהרחובות, הגינות הציבוריות, הפארקים ועוד. בכל עיר, בכל מרחב יש קו מנחה וסגנון עיצובי אחר, יש ערים וישובים אשר אוהבים את המראה היותר מודרני, יש את הקלאסי, יש כאלו שמעדיפים מראה בסגנון יותר רטרו  ועוד.

מה חדש בריהוט רחוב בשנת 2022

שנת 2022 מביאה איתה משב רוח חדש, מרענן ומתקדם ומביאה מגוון רהיטי רחוב עשויים מחומרים שונים חלקם מהטבע וחלקם פחות, עיצובים מיוחדים מודרניים עם קוים קלאסיים. ריהוט הרחוב כולל בין היתר שלל ברזיות מעוצבות, מערכות ישיבה מודולריות מיוחדות ביותר, אשפתונים קלאסיים ממתכת לצד אשפתוני מבטון וכמובן מגני עצים שמהווים היום אחד מהדברים היותר שימושיים בערים רבות כחלק מתהליכי שמירה על עצים וצמחיה מבלי לוותר על עיצוב ונראות.

מה מיוחד ברהיטי הרחוב של שנת 2022 

המיוחד ברהיטי הרחוב של שנת 2022 זה המראה החדשני, המתקדם, המודרני לצד פרקטיות ושימושיות כמו למשל ספסל רחוב שמציע שילוב קלאסי בין ספסל מתכת עם עץ לצד ספסל בטון מיוחד שיכול להיות עשוי בטון או בטון משולב עם עץ. בנוסף כל מה שקשור למערכות ישיבה אותן ניתן לראות פעמים רבות בפארקים וגינות אשר העיצוב שלהם הוא פרקטי לצד עיצוב חדשני ונעים לעין.

על מה לשים דגש בבחירת רהיטי הרחוב 

ההחלטה על רהיטי הרחוב צריכה לכלול שלל פרמטרים ושיקולים שכוללים כמובן את העיצוב שלהם שיתאים למקום בו מציבים אותם, למשל שולחן פיקניק שיתאים למקום ששמים אותו ולא יהיה חריג בנוף מצד אחד ומצד שני הוא צריך להיות נוח ונגיש. בנוסף כדאי לבחור ריהוט רחוב במקום המציע שלל אפשרויות כמו למשל הדס ריהוט רחוב, מקום בו ניתן למצוא מבחר גדול של ריהוט לרחוב בעיצובים מיוחדים ומודרניים ולצידם עיצובים קלאסיים ומוכרים החל מספסלים, פינות ישיבה, ברזיות, אשפתונים, גדרות ומעקות ועוד שיוכלו להתאים לכל מרחב ציבורי בו הם יותקנו. 

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937