איך לבחור מערכות ישיבה לרחוב?

ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון כדי לבחור את מערכת הישיבה הטובה ביותר ברחוב עבור חלל נתון. הגורם הראשון הוא לקבוע את השימוש הרצוי בחלל. האם זה בעיקר לסעודה או למפגש ציבורי? הגורם השני הוא לקבוע את סוג הפריסה – ליניארית, מעגלית או עקומה? הגורם השלישי הוא לשקול איזה סוג של ריהוט ישמש בחלל – שולחנות וכיסאות, ספסלי רחוב או ריהוט סיפון?

הגורם הרביעי הוא כמה תנועה תהיה באזור. אם יש כמויות גדולות של אנשים שעוברים אז ספסלים עשויים להיות לא רעיון טוב כי הם יכולים להפריע אחד לשני.

אז על מה חשוב להסתכל?

מערכת הישיבה ברחוב היא החלק החשוב ביותר בכל חלל חיצוני. זה צריך לספק מקום נוח לאנשים לשבת וליהנות, כמו גם אזור פונקציונלי שבו הם יכולים לאכול או לשתות.

ישנם סוגים רבים ושונים של רהיטים וערכות ישיבה ברחוב הזמינות בשוק, אך לא כולן יעבדו עבור העסק שלך. עליך לשקול את השטח העומד לרשותך, כמה כסף אתה רוצה להוציא ואיזה סוג חוויה אתה רוצה שתהיה ללקוחות שלך לפני שתחליט איזה מהם מתאים לך.

מערכות ישיבה ברחוב עוסקות לא רק במושבים, אלא גם בפריסה ובעיצוב החלל. העיצוב חשוב ליצירת סביבה מזמינה שתעודד אנשים להישאר ולהנות.

כדאי לשקול את החלל שבו אנחנו רוצים לשים מקומות ישיבה ברחוב, את גודל השטח וכמה אנשים הוא יכול להכיל. כדאי גם לדעת באיזה סוג של רהיטים ואשפתונים אנחנו רוצים להשתמש בעיצוב שלנו. לדוגמה, ישנם חומרים שונים זמינים עבור שולחנות וכיסאות.

מערכות ישיבה ברחוב הן דרך מצוינת להוסיף מקומות ישיבה לכל חלל חיצוני. ניתן להשתמש בהם בחללים ציבוריים, פארקים וגינות פרטיות. הדבר הטוב ביותר בישיבה ברחוב הוא שהיא מאוד תכליתית וניתן להשתמש בה במספר דרכים שונות.

ישנם גורמים רבים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מערכת הישיבה הנכונה עבור הצרכים שלך:

מהם הגורמים שיש לקחת בחשבון?

– מאיזה סוג חומר אתה רוצה שהמושבים יהיו עשויים?

– כמה אתה רוצה להוציא?

– צריך כיסאות או ספסלים?

– באיזה צבע היית רוצה שיהיו המושבים?

למידע נוסף פנו עוד היום לחברת הדס ריהוט רחוב!

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך

סככות צל

דמיינו רחוב עירוני סואן ביום קיץ שמשי, השמש קופחת בעוצמה, שולחת גלי חום לכל עבר. בתנאים כאלה, מציאת הפוגה מהשמש הופכת להכרח לכל מי שנמצא

קרא עוד »
ספסל מתכת
ספסל מתכת

אם אתם מחפשים ריהוט רחוב, בדגש על ספסלים, הפתרון הטוב ביותר הוא ספסל מתכת. ספסל כזה יאפשר לכם להנות מפתרון ישיבה שגם יחזיק מעמד הרבה

קרא עוד »

[wonderplugin_gallery id=”1″]

077-9976937